All Activity - Radio Relax Forum Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Koper

  Radio Boss

  Version 6.0.6.0

  0 downloads

  Program do prowadzenia audycji dostepny tylko dla naszych prezenterow jak i prezenterek.
 4. Earlier
 5. W tym romantycznym dramacie szukająca sławy piosenkarka Cassie i były komandos z trudną przeszłością Luke decydują się na małżeństwo z rozsądku. Czy tragiczny splot zdarzeń sprawi, że zakochają się w sobie naprawdę?
 6. Louisa „Lou” Clark mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora, młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga…
 7. Koper

  Wataha

  Kapitan Wiktor Rebrow próbuje rozwikłać zagadkę zamachu bombowego, w którym zginęli jego przyjaciele ze Straży Granicznej w Bieszczadach.
 8. Koper

  Chernobyl Diaries

  Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie przeżył katastrofy, bynajmniej nie są tutaj sami. Wszystko wskazuje na to, że przerażający rozdział w historii miasta nie został jeszcze wcale zamknięty.
 9. Koper

  Prison Break

  Młodszy brat skazanego na śmierć więźnia z Fox River postanawia go uratować. Pozoruje napad na bank, by trafić do tego samego zakładu karnego.
 10. Koper

  Ragnarok

  W norweskim miasteczku wyniszczonym przez zanieczyszczenia i topnienie lodowców czasy ostateczne są blisko. Tylko postać z legend może pokonać pradawne zło.
 11. Koper

  The Rain

  Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa i odpowiedzi.
 12. Koper

  1899

  Bardzo fajny film, wciągający dużo zawrotnych akcji w mrocznych klimatach.
 13. Koper

  1899

  Bardzo fajny film polecam wciąga bardzo szkoda ze tylko 8 odcinków ale film kończy się dość dziwnie a więc wnioskuję ze będzie kontynuacja.
 14. Koper

  1899

  Rozpisana na osiem odcinków historia śledzi tajemnicze losy statku z imigrantami, który płynie z Europy do Nowego Jorku. Pasażerowie reprezentują różne środowiska i narodowości, ale wszyscy mają te same marzenia i nadzieję na odmianę losu w nowym stuleciu oraz nowe życie za granicą. Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. To, co znajdują na pokładzie drugiego statku, zamieni ich podróż do ziemi obiecanej w przypominającą koszmar łamigłówkę, w której skupiają się tajemnice przeszłości łączące wszystkich bohaterów.
 15. Koper

  Crank

  Chev Chelios to płatny zabójca, pracujący dla mafii. Któregoś dnia budzi się i znajduje przy łóżku płytę. Na niej nagranie, które na zawsze zmieni jego życie. Chev został w nocy otruty - wstrzyknięto mu do żyły specyfik nazywany "koktajlem z Pekinu". Nie ma na niego antidotum. Jedyną szansą, aby żyć, jest wysoki poziom adrenaliny z organizmie. Wiadomo, co to oznacza. Chev wyrusza więc w drogę, żeby rozpętać największą rozróbę w dziejach Los Angeles. Musi się spieszyć. Tym bardziej, że gangsterzy chcą zabić jego dziewczynę, Eve.
 16. Koper

  The Nun

  Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w "Obecności 2". Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.
 17. Koper

  Klaun

  Kent, kochający mąż i ojciec, w dniu szóstych urodzin swojego synka zakłada kostium klauna. Ku jego przerażeniu po „występie” nie może zdjąć przebrania, w tym czerwonego nosa i peruki. Co więcej, jego własna osobowość zaczyna się w straszny sposób zmieniać. Okazuje się, że kostium przenosi klątwę, która wyzwala mordercze skłonności.
 18. Osadzona we współczesnych realiach opowieść o Kopciuszku. Siedemnastoletnia Katie wychowuje się w rodzinie zastępczej. Dziewczyna obdarzona jest wyjątkowym talentem wokalnym. Marzy o karierze piosenkarki. Pewnego dnia dowiaduje się, że prawdopodobnie będzie musiała zmienić rodzinę zastępczą. Aby tego uniknąć, decyduje się zrobić wszystko, o co poprosi ją macocha. A ona chciałaby, aby Katie śpiewała w zespole przyrodniej siostry, Bev.
 19. Dalsze losy rodziny Abbottów, która po śmiertelnych wydarzeniach, jakie wydarzyły się w domu, teraz musi stawić czoła niebezpieczeństwom poza nim. Abbotowie wciąż próbują – w ciszy – przetrwać atak tajemniczych stworzeń, które atakują, reagując na dźwięk. Wkrótce Abbotowie odkryją, że nie są one jedynym śmiertelnym zagrożeniem…
 20. Koper

  A Quiet Place

  "WSTRZĄSAJĄCY, ELEKTRYZUJĄCY" thriller, o rodzinie, która zmuszona jest wieść życie w całkowitej ciszy, by uniknąć ataku tajemniczych, krwiożerczych stworzeń. Zdając sobie sprawę, że każdy, nawet najlżejszy dźwięk, szept, odgłos kroków może sprowadzić na nich śmierć, Evelyn (Emily Blunt) i Lee (John Krasinski) starają się za wszelką cenę ochronić swe dzieci i znaleźć sposób na pokonanie potworów. Thriller "Ciche Miejsce" okrzyknięty przez krytyków jako "REWELACYJNY, TRZYMAJĄCY W NIEUSTANNYM NAPIĘCIU" i "PRZYSPIESZAJĄCY BICIE SERCA" to film roku, który po prostu trzeba zobaczyć. [opis dystrybutora Blu-ray]
 21. Places: Unlimited

  Applicants: 0

  Chesz zagrać u nas ? Wypelnij wniosek rekrutacji juz teraz !!!
 22. Kup kod vip na czacie na okres 7 dni. A koło twojego nicku na czacie pojawi się 🦋 na okres 30 dni. Po zakupie kod vip znajdziesz w Sklepie a następnie Zarządzanie Zamówieniami I "Zarzadzaj" nastepnie kopiujemy caly kod vip i wklejamy go na czacie wchodzac w ustawienia.

  49.20 PLN
 23. Kup kod vip na czacie na okres 7 dni. A koło twojego nicku na czacie pojawi się 🦋 na okres 7 dni. Po zakupie kod vip znajdziesz w Sklepie a następnie Zarządzanie Zamówieniami I "Zarzadzaj" nastepnie kopiujemy caly kod vip i wklejamy go na czacie wchodzac w ustawienia.

  12.30 PLN
 24. Kup kod vip na czacie na okres 7 dni. A koło twojego nicku na czacie pojawi się 🔥 na okres 30 dni. Po zakupie kod vip znajdziesz w Sklepie a następnie Zarządzanie Zamówieniami I "Zarzadzaj" nastepnie kopiujemy caly kod vip i wklejamy go na czacie wchodzac w ustawienia.

  49.20 PLN
 25. Kup kod vip na czacie na okres 7 dni. A koło twojego nicku na czacie pojawi się 🔥 na okres 7 dni. Po zakupie kod vip znajdziesz w Sklepie a następnie Zarządzanie Zamówieniami I "Zarzadzaj" nastepnie kopiujemy caly kod vip i wklejamy go na czacie wchodzac w ustawienia.

  12.30 PLN
 26. Kup kod vip na czacie na okres 7 dni. A koło twojego nicku na czacie pojawi się  na okres 30 dni. Po zakupie kod vip znajdziesz w Sklepie a następnie Zarządzanie Zamówieniami I "Zarzadzaj" nastepnie kopiujemy caly kod vip i wklejamy go na czacie wchodzac w ustawienia.

  49.20 PLN
 27. Kup kod vip na czacie na okres 7 dni. A koło twojego nicku na czacie pojawi się  na okres 7 dni. Po zakupie kod vip znajdziesz w Sklepie a następnie Zarządzanie Zamówieniami I "Zarzadzaj" nastepnie kopiujemy caly kod vip i wklejamy go na czacie wchodzac w ustawienia.

  12.30 PLN
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...